Godło
Zespół szkół nr 3os. Piastowskie 65
61-156 Poznań
Sekretariat:(0-61) 877-13-00
gm31@poznan.interklasa.pl

Ogólnopolski Sprawdzian Wytrzymałości i Wszechstronności w Pływaniu i Puchar Sprintu WOZP

W dniu 4 grudnia 2016 r. na Termach Maltańskich odbyła się

Ogólnopolski Sprawdzian Wytrzymałości i Wszechstronności w Pływaniu i Puchar Sprintu WOZP.

W klasyfikacji ogólnej dziewcząt 12 letnich I miejsce zajęła Agnieszka Staszak, a VI miejsce zajęła Zofia Waśkowska. Natomiast w klasyfikacji ogólnej chłopców 12 letnich I miejsce zajął Oliwer Cichocki, a VI miejsce Tytus Trafas.

 

W klasyfikacji ogólnej dziewczat 11 letnich II miejsce zajęła Mia Stachowiak, IV miejsce Nicole Tyczyńska i VI miejsce Paulina Ludwiczak. Wśród 11 letnich chłopców II miejsce zajął Maksymilian Bajerowicz, IV miejsce Hubert Skrzypczak i V miejsce Antoni Eliszewski.

więcej » Dodane przez: Dorota Płóciniak, 2016-12-05 09:15:38

Zawody Pływackie Święty Mikołaj Śle Całusy Wszystkim Dzieciom

 W dniu 4 grudnia 2016 r. w Zielonej Górze odbyły się

Zawody Pływackie Święty Mikołaj Śle Całusy Wszystkim Dzieciom.

Sportową Szkołe Podstawową nr 14 reprezentowali uczniowie z klas III rocznik 2007 podopieczni trener Olgi Janikowskiej i uczniowie z klasy V b rocznik 2006 wychowankowie trenera Przemysława Chodackiego.

więcej » Dodane przez: Dorota Płóciniak, 2016-12-04 18:12:02

Wielkopolska Liga Pływacka klas IV

10 listopada 2016 r. w Rawiczu odbyła się pierwsza edycja  w roku szkolnym 2016/2017

Wielopolskiej Ligi Pływackiej klas czwartych.

Podopieczni trener Wiktorii Trafas pływali 50 m stylem grzbietowym i 50 m stylem klasycznym

oraz startowali w sztafecie 8 x 25 m styelm dowolnym.

K.S. Warta Poznań po pierwszej edycji zajmuje I miejsce z 4 506 pkt.

więcej » Dodane przez: Dorota Płóciniak, 2016-11-14 09:15:18

Finał Wojewódzki w Drużynowym Pływaniu

W dniu 7 listopada 2016 r.  na Termach Maltańskich odbył się Finał Wojewódzki w Druźynowym Pływaniu.

W klasyfikacji ogólnej reperezentacja uczniów Sportowej Szkoły Podstawowej nr 14

w kategorii dziewcząt i chłopców zajęła I miejsce.

 

 

więcej » Dodane przez: Dorota Płóciniak, 2016-11-10 09:04:32

Wielkopolska Liga Pływacka klas V

W dniu3 listopada w 2016 r. w Rawiczu odbyła sie pierwsza edycja w roku szkolnym 2016/2017

Wielkopolskiej Ligi Pływackiej klas V.

Podopieczni trenera Przemysława Chodackiego pływali 100 m stylem grzbietowym i klasycznym.

K.S. Warta Poznań zajmuje I miejsce z 5 842 pkt.

 

więcej » Dodane przez: Dorota Płóciniak, 2016-11-08 09:39:04

Zawody Pływackie W Promieniach Październikowego Słońca

W Zielone Górze w dniu 23 października 2016 r. odbyły sie Zawody Pływackie W Promieniach Październikowego Słońca.

W zawodach wzięli udział uczniowie z klasy IV b podopieczni trener Wiktorii Trafas i reprezentacja uczniów z klas trzecich rocznik 2007 wychowankowie trener Olgi Janikowskiej.

W klasyfikacji ogólnej:

z rocznika 2007 I miejsce zająła Marta Wrzeszczyńska, II miejsce zajęła Natalia Celemer i  III miejsce zajłęa Emilia Zh Yi Lim

 z rocznika 2006 III miejsce  zajęła Wiktoria Kolańczyk i Marcekl Borkowski.

więcej » Dodane przez: Dorota Płóciniak, 2016-10-24 20:24:39

Szkolna Liga Pływacka klas drugich

 W dniu 22 października 2006 r. na Termach Maltańskich odbyła się
pierwsza edycja Szkolnej Ligi Pływackiej klas drugich.

Podopieczni trener Galiny Kawczyńskiej pływali 50 m stylem grzbietowym.

więcej » Dodane przez: Dorota Płóciniak, 2016-10-24 14:16:46

Szkolna Liga Pływacka klas trzecich

W dniu 22 października 2016 r na Termach Maltańskich odbyła się pierwsza edycja

Szkolnej Ligi Pływackiej klas  trzecich.

Podopieczni trener trener Olgi Janikowskiej pływali 50 m stylem klasycznym.

więcej » Dodane przez: Dorota Płóciniak, 2016-10-24 09:05:20

Wielkopolska Liga Pływacka klas VI

W dniu 21 października 2016 r w Rawiczu odbyła się pierwsza edycja Wielkoplskiej Ligi Pływackiej klas VI.

Podopieczni trenera Mariusza Ludwiczka pływali 50 m wybranym stylem i 400 m stylem dowolnym.

KS Warta Poznań po pierwszej edycji zajmuje I miejsce z 6 573 pkt.

więcej » Dodane przez: Dorota Płóciniak, 2016-10-24 09:02:41

VI Międzynarodowy Meeting Pływacki FLOATING ARENA CUP

 W dniach 30 września  i  1 października 2016 r. w Szczecinie odbył się
VI Międzynarodowy Meeting  Pływacki  „Floating Arena CUP”.

W zawodach startowało 70 pływaków K.S. Warta Poznań reprezentanci klasy V b i VI b Sportowej Szkoły Podstawowej nr 14
oraz I b i II  a Gimnazjum nr 31.

więcej » Dodane przez: Dorota Płóciniak, 2016-10-16 12:42:36

Klasy pływackie w roku szkolnym 2016/2017

 Klasy pływackie w roku szkolnym 2016/2017

Klasa I a trenerki Bogumiła Mroczek i Dorota Płóciniak

Klasy II a, II b i II c  trenerki Galina Kawczyńska, Bogumiła Mroczek i Olga Janikowska

Klasy III a, III b i III c trenerki Olga Janikowska, Dorota Płociniak i Bogumiła Mroczek

Klasa IV b trenerki Wiktoria Trafas, Wiesława Adamska i Galina Kawczyńka

Klasa V b trener Przemysław Chodacki

Klasa VI b trener Mariusz Ludwiczak

więcej » Dodane przez: Dorota Płóciniak, 2016-10-13 21:02:33

Mistrzostwa Poznania Szkół Podstawowych w pływaniu

 PIERWSZY SUKCES PŁYWACKI W NOWYM ROKU SZKOLNYM

W dniu 13 września 2016 r. na basenie Chwiałka odbyły się Mistrzostwa Poznania

uczniów szkół podstawowych w pływaniu.

więcej » Dodane przez: Dorota Płóciniak, 2016-09-14 16:43:20

Obóz sportowy w Darłówku

W dniach 29.08.-08.09.2016 zawodnicy KS WARTA Poznań przebywali na obozie sportowym w Darłówku w ramach przygotowania do nowego sezonu pływackiego. W zgrupowaniu udział wzięło 127 zawodników.

Klasa IV b wraz z trenerkami Wiktorią Trafas i Galiną Kawczyńską.

Klasa V b z trenerem Przemkiem Chodackim.

Klasa VI b z trenerem Mariuszem Ludwiczakiem.

Klasa Ib gimnazjum z trenerem Mikołajem Wilczkiem.

Klasa II a gimnazjum z trenerem Grzegorzem Płóciniakiem.

Klasa III a gimnazjum z trenerką Elą Krakowiak.

więcej » Dodane przez: Dorota Płóciniak, 2016-09-10 09:48:33

VIII Kids Olimpic Games - Węgry

 W dniach 1 – 3 lipca grupa 16 uczniów klasy V b SSP 14 Poznań, pływaków sekcji KS Warta wraz

z trenerami Przemysławem Chodackim oraz Mariuszem Ludwiczakiem uczestniczyła w VIII Kids Olimpic Games.

Zawody odbywały się na Węgrzech w miejscowości Gyor. 

więcej » Dodane przez: Dorota Płóciniak, 2016-07-05 20:33:13



Pokaż wpisy z poprzedniego roku szkolnego