Godło
Zespół szkół nr 3os. Piastowskie 65
61-156 Poznań
Sekretariat:(0-61) 877-13-00
gm31@poznan.interklasa.pl

SUKCESY W TENISIE STOŁOWYM


 

20 marca w Czarnkowie odbył się III Grand Prix Wielkopolski w kategorii Żaków i Skrzatów. Nasz klub reprezentowało 13 zawodników co dało nam I miejsce w największej ilości zawodników i otrzymaliśmy od organizatora nagrodę specjalną;-)
W niedzielnych zawodach wystartowali najmłodsi adepci tenisa stołowego w naszym klubie. Podczas zawodów panowała miła i sportowa atmosfera. Nasi zawodnicy zrobili duży postęp od ostatnich zawodów i uplasowali się na poszczególnych miejscach:
Skrzatki:
3 miejsce - Mia Dymek
Skrzaci:
4 miejsce - Ivo Grebiennicov
13 miejsce Szymon Olejnik
24 miejsce Konrad Walkowiak
Żaczki:
9 miejsce - Amelia Walkowiak
14 miejsce Bianka Imiołowska
20 miejsce Róża Ochocka
Żaki:
14 miejsce Mikołaj Rudzki
27 miejsce Tomasz Olejnik
31 miejsce Adam Szaj
36 miejsce Sambor Smektała
37 miejsce Jan Bartosik
Gratuluję zawodnikom postawy sportowej i życzę dalszych sukcesów przy stole tenisowym !!!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Miło mi poinformować, że w dniu dzisiejszym reprezentacja szkoły podstawowej chłopców i dziewcząt odniosła wysokie zwycięstwo    w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej. Dziewczęta w składzie: Natalia Tafelska, Magdalena Palicka, Joanna Chudziak oraz Marta Rybarczyk(klasa 5a) zdobyła złoty medal, nie dając swoim przeciwniczkom żadnych szans pokonując je 3:0. Reprezentacja chłopców   w składzie: Michał Spychała, Artur Walicki, Grzegorz Czajka oraz Marcin Plackowski (klasa 6a) wywalczyli brązowy medal przegrywając 3:2 z SP 50. Dziewczęta awansowały do rozgrywek wojewódzkich, które odbędą się 2 grudnia w Poznaniu. Gratuluję sukcesu.

 

SUKCES GIMNAZJALISTÓW

 

REPREZENTACJA CHŁOPCÓW W SKŁADZIE:

JAN KRYSTEK

DAMIAN KALETA

JAKUB KOWALSKI

KAMIL KOWALSKI

ZDOBYLI ZŁOTY MEDAL IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W GIMNAZJADZIE.

GRATULACJE

 

 

 

 

 

Sukces Naszych Gimnazjalistów
25 listopada reprezentacja chłopców w składzie: Mikołaj Poniży, Damian Kaleta, Kamil kowalski oraz Arek Gomuła zdobyli złoty medal mistrzostw Gimnazjady.  W grze półfinałowej pokonali  Ginazjum nr 23 3:0, natomiast w finale po zaciętym pojedynku pokonali zeszłorocznych mistrzów Gimnazjum nr 24 3:2.
 Reprezentacja dziewcząt  w składzie: Marta Chudziak, Natalia Krzesaj oraz Zofia Zarzeczny wywalczyły brązowy medal w finałowych rozgrywkach Gimnazjady. Dziewczęta w grze półfinałowej uległy Gimnazjum Salezjańskim 3:2,natomiast w grze o miejsce 3 pokonały Gimnazjum nr 26 3:0
Drużyna chłopców awansowała do Mistrzostw Województwa Wielkopolskiego w tenisie stołowym.

  

 

 

II ETAP GIMANZJADY CHŁOPCÓW I DZIEWCZĄT

 

W DNIU 7 LISTOPADA W NASZEJ SZKOLE ODBYŁ SIĘ II ETAP GIMNAZJADY CHŁOPCÓW I DZIEWCZĄT. OBIE NASZE DRUŻYNY ZAGRAŁY NA WYSOKIM POZIOMIE CZYM ZAPEWNILI SOBIE AWANS DO FINAŁÓW GIMNAZJADY.

REPREZENRTACJA DZIEWDZĄT: MARTA CHUDZIAK, ZOFIA ZARZECZNY I NATALIA KRZESAJ

DZIEWCZĘTA POKONAŁY G- 33 3:0 ORAZ G-26 3:2

REPREZENTACJA CHŁOPCÓW: MIKOŁAJ PONIŻY, DAMIAN KALETA, KAMIL KOWALSKI, ARKADIUSZ GOMUŁA

CHŁOPCY ZWYCIĘŻYLI Z G SAL 3:0, NATOMIAST Z G - 24 PRZEGRALI 3:2. CHŁOPCY ZAJĘLI 2 MIEJSCE CZYM ZAPWNILI SOBIE AWANS DO FINAŁÓW.

 

II etap Igrzysk Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym

W dniu 5 listopada w Naszej Szkole odbył się II etap Igrzysk Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym w kategorii chłopców i dziewcząt. Naszą Szkołę reprezentowały w kategorii dziewcząt:
Wiktoria Celmer, Natalia Tafelska oraz Magdalena Palicka.
W kategorii chłopców:
Marcin Plackowski, Artur Walicki, Michał Spychała oraz Grzegorz Czajka.
Dziewczęta wygrały ze swoimi rywalkami ze szkół: SP 29 i SP 20, w obu meczach dziewczęta pokonały przeciwniczki 3:0. Tym wynikiem zapewniły sobie 1 miejsce oraz awans do Finałów Igrzysk.
Chłopcy również nie mieli sobie równych i pokonali Sp 6 - 3:0, SP 56 - 3:2,. Chłopcy zajęli 1 miejsce czym zapewnili sobie awans do Finału Igrzysk.
Mecze sędziowały: Marta Rybarczyk i Joanna Chudziak
Chciałabym tylko dodać, że wszystkie dziewczynki są z klasy 4 a walczyły z przeciwniczkami z klas 6!!!
Gratulacje!!!

 

Kolejny dobry występ naszych młodych zawodników:-)  20 października 2013r w Krzyżu WLKP odbył się turniej GRAND PRIX w tenisa stołowego Skrzatów i Żaków. Nasz Klub UKS "Czternastka" Poznań reprezentowali: Mikołaj Rudzki, Natalia Tafelska, Wiktoria Celmer, Magdalena Palicka oraz Marta Rybarczyk. Po zaciętych pojedynkach najwyżej uplasowali się: na miejscu 4- Mikołaj Rudzki w kategorii  Skrzat oraz Natalia Tafelska w kategorii Żaczek zajęła 7 miejsce.

 

 

 

 

    17.10 2013r. w Naszej Szkole odbył się I Etap Gimnazjady w kategorii chłopców i dziewcząt w tenisie stołowym. Chłopcy rywalizowali z G-26 oraz G-5, oba mecze wygrali 3:0. Natomiast dziewczęta rozegrały mecz z drużyną dziewcząt z G-67, również wygrywając 3:0 Zwycięstwa obu Naszych drużyn dały im awans do etapu II.
Skład drużyny dziewcząt: Marta Chudziak 3ga, Natalia Krzesaj 1ga oraz Zofia Zarzeczny 1ga.
Chłopcy: Mikołaj Poniży 1ga, Damian Kaleta 2ga, Kamil Kowalski 2ga oraz Kamil Najdek 2ga.
Dziękuję sędziom Jakubowi Królowi oraz Jakubowi Pejce za sumienne, profesjonalne i sprawiedliwe sędziowanie pojedynków.
Gratulacje:-)

 

 

 

W niedzielę 13 października w Poznaniu odbyły się Drużynowe Eliminacje Wojewódzkie Pucharu UKS w tenisie stołowym. Nasz Klub UKS Czternastka oraz szkołę godnie reprezentowali :
Drużyna I Żaczek : Wiktoria Celmer, Natalia Tafelska i Weronika Braeuer 4 miejsce
Drużyna II Żaczek: Magdalena Palicka, Joanna Chudziak i Marta Rybarczyk 5 miejsce
Drużyna I Żaków: Mikołaj Rudzki, Jan Andrzejewski i Stanisław Bartosik 7 miejsce
Drużyna II Żaków: Kajetan Cyrak, Mateusz Leśniewski i Oliwier Cichocki 8 miejsce
Drużyna I Młodzików: Grzegorz Czajka, Marcin Plackowski i Bartosz Jakubowski - 7 miejsce
Drużyna II Młodzików: Michał Spychała, Artur Walicki i Maksymilian Jackowiak 5 miejsce
Ogólnie w turnieju startowało 74 zawodników, w tym 35 dziewczęta i 39 chłopców
Szkoda, że podczas zawodów zabrakło profesjonalizmu ze strony sędziów WZTS , którzy nie poradzili sobie z przeprowadzeniem turnieju w sportowej i miłej atmosferze.
Chciałabym podziękować wszystkim rodzicom oraz osobom towarzyszącym, którzy stworzyli gorący doping naszym zawodnikom.
Gratuluję wszystkim uczestnikom udanego występu i życzę dalszych sukcesów przy stole tenisowym:-)

 

 

 

Obóz tenisa stołowego Śmigiel 2013r.

 

W dniach od 07.08 - 16.08.2013r. obdył się obóz tenisa stołowego w Śmiglu. Zawodnicy UKS " Cztenrastka" Poznań doskonalili umiejętności techniczne i taktyczne oraz dbali o rozwój swojej kondycji fizycznej. Obóz odbył się w miłej i sportowej atmosferze, gdzie zawodnicy zdobywali wiedzę oraz dodatkowe umiejętności gry w tenisa stołowego. Trenerkami na obozie były Joanna Parchoć, Adrianna Drgas oraz Dagmara Ciarka.

 

 

 

 

 24.10.2012 r. odbyły  się  Mistrzostwa Poznania Szkół Podstawowych w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców.W turnieju finałowym udział wzięły 4  najlepsze  zespoły  chłopców  i  dziewcząt z poznańskich „podstawówek”. Rywalizacja była zacięta,  a klasyfikacja końcowa wygląda następująco:

 

Dziewczęta:

1. SP 14 (awans do finału wojewódzkiego)

2. SP 50 (awans do finału wojewódzkiego)

3. SP 82

4. SP 29

Chłopcy:

1. SP 14 (awans do finału wojewódzkiego)

2. SP 50 (awans do finału wojewódzkiego)

3. SP 7

4. SP 56

                Wszystkie zespoły uczestniczące w Mistrzostwach otrzymały puchary a zawodnicy i zawodniczki z miejsc I-III medale. Każdy startujący dostał od organizatorów koszulkę, słodycze i napoje. 

 

 

I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Żaków i Żaczek

W niedzielę 21 października w Niechanowie odbył się turniej Zaczek i Zaków. W turnieju udział wzięło 108 zawodników i zawodniczek. Nasz Klub oraz Szkołę reprezentowali:

Wiktoria Celmer, Weronika Braeuer, Marta Rybarczyk, Agata Czechyra, Maja Kopańska, Joanna Chudziak, Natalia Tafelska, Michał Spychała, Marcin Plackowski, Grzegorz Czajka, Artur Walicki, Dominik Soiński i Maksymilian Jackowiak.

 Najwyżej uplasowały się Wiktoria Celmer - 6 miejsce oraz Maja Kopańska - 8 miejsce. Turniej był okazją do sprawdzenia  bieżącej formy oraz poczynionych postępów w technice i taktyce gry młodych adeptów tenisa stołowego.

GRATULACJE!!!

 

FINAŁY GIMNAZJADY DZIEWCZĄT

 18 października w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Gimnazjady w tenisie stołowym. Naszą Szkołę reprezentowały: Aleksandra Krystek, Aleksandra Michalak oraz Marta Wojtysiak. Dziewczęta po zaciętych pojedynkach zajęły drugie miejsce przegrywając z dziewczętami z gimnazjum nr 29.  Zawodniczki zdobywając srebrny medal uzyskały awans na Mistrzostwa Województwa, które odbędą się 29 października Krzyzu Wielkopolskim. 

 

 

 

PÓŁFINAŁY DO MISTRZOSTW POLSKI W MIĘDZYZDROJACH

      Anita Chudy z klasy 5a wzięła udział w Półfinałach do Mistrzostw Polski, które odbyły się 1 maja w Międzyzdrojach. Po zaciętych pojedynkach Anita uplasowała się na 5 miejscu!!! W turnieju Anita rywalizowała z zawodniczkami z województwa zachodniopomorskiego, pomorskiego, kujawsko-pomorskiego i wielkopolskiego.

 

 

 

 

Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Wielkopolski     w kategorii Kadetek i Kadetów

 

W sobotę 24 kwietnia 2012r. w Poznaniu odbyły się Mistrzostwa Kadetek i Kadetów. Nasz klub reprezentowali i zajęli miejsca: Aleksandra Krystek 8m, Aleksandra Michalak 9-12, Aleksandra Wawrzynia 9-12k, Rafał Kucza 17-24 i Patryk Bartkowiak 17-24. W drużynowych rozgrywkach dziewczęta zdobyły BRĄZOWY medal, chłopcy uplasowali się na miejscu 5.

Gratuluję

 

 

 

INDYWIDUALNE  I DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KATEGORII MŁODZIKÓW I MŁODZICZEK

 

           W niedzielę 15 kwietnia w Poznaniu odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Młodzików i Młodziczek. W turnieju udział wzięło 31 zawodniczek i 33 zawodników. Najwyzej z Naszych uczniów uplasowała się Anita Chudy, która po zaciętych pojedynkach zajęła 2 miejsce i tym samym awansowała do półfinałów Mistrzostw Polski. Ewelina Wajnert uplasowała się na miejscu 13 a Milena Langner, która jest żaczką zajęła 25 miejsce. Jan Krystek i Kamil Najdek ukończyli turniej w przedziale 18-24.

W drużynowych rozgrywkach dziewczęta zajęły 5 miejsce, natomiast chłopcy 9.

Serdecznie gratuluję.

 

 

 

 

 

Mistrzostwa Wielkopolski w Tenisie Stołowym

 

Dnia 28 marca 2012 r. odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Wielkopolski w Tenisie Stołowym Szkół Podstawowych.

Na wyróżnienie zasługuje :

4 miejsce Anity Chudy z kl. 5a wśród dziewcząt,

9 miejsce Kamila Najdka z kl.6a w rywalizacji chłopców.

Naszą szkołę reprezentowali również Jan Krystek i Ewelina Wajnert z kl. 6a.

 

Cel na przyszłość- wszyscy na podium!!!

Gratuluję

Andrzej Wojkiewicz

 

22 stycznia 2012r. w Poznaniu został rozegrany III WTK Młodzików i Młodziczek. w turnieju udział wzięło 90 zawodników.

Nasz klub i szkołę reprezentowali:

 • Anita Chudy,

 • Ewelina Wajnert,

 • Jan Krystek,

 • Jan Passowicz,

 • Tomasz Plackowski,

 • Mikołaj Poniży,

 • Łukasz Kopański,

 • NIkodem Koczorowski,

 • Mikołaj Ewald,

 • Michał Przymuszała.

Najwyżej uplasowali się: Anita Chudy zajmując wysokie 2 miejsce i Jan Krystek, który zajął 17 miejsce.

Anita Chudy została powołana do Kadry Wielkopolski Młodziczek na sezon 2012r.

Gratuluję.

 

     WIELKOPOLSKI TURNIEJ ASÓW TOP - 8 Niechanowo  

                                        06.01. 2012

     W piątek 6 stycznia w Niechanowie odbył się Wielkopolski Turniej Asów TOP-8 w kategorii : Młodzików i Żaków.
Nasz Klub oraz Szkołę reprezentowali: Anita Chudy, Milena Langner i Maja Kopańska.
Turniej Top 8 polega na tym, że do turnieju powoływani są zawodnicy i zawodniczki, którzy uplasowali się w pierwszej 8 po dwóch Wojewódzkich Turniejach Klasyfikacyjnych. Zawodnicy rywalizowali ze sobą systemem "każdy z każdym", do rozegrania mieli 7 pojedynków. Nasze dziewczęta wykazały się dużą walecznością i pokazały wysoki poziom gry. Najwyżej uplasowała się Anita Chudy, która w kategorii młodziczek zajęła 3 miejsce, natomiast w kategorii żaczek Milena Langner zajmując 4 miejsce a Maja Kopańska 8m.

Drużynowe Mistrzostwa Województwa Igrzysk Młodzieży Szkolnej

5 grudnia w Poznaniu odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Województwa Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W turnieju udział wzięło 14 najlpeszych drużyn dziewcząt i chłopców z województwa wielkopolskiego. Naszej szkoły nie mogło w nim zabraknąć. Skład reprezentacji dziewcząt: Anita Chudy, Ewelina Wajnert i Milena Langner. Skład drużyny chłopców: Jan Krystek, Damian Kaleta i Mikołaj Poniży. Obie drużyny osiągnęły wielki sukces zajmując 5 miejsce w kategorii dziewcząt oraz 5 miejsce w kategorii chłopców. Gratulacje:-)

 

 

 

II Turniej Wojewódzki Żaków i Skrzatów

 

3 grudnia w Śmiglu został rozegrany II Turniej WTK Żaków i Skrzatów. W zawodach udział wzięło 102 zawodników, w tym 38 dziewcząt i 64 chłopców. Nasz klub UKS "Czternastka" Poznań reprezentowali: Maja Kopańska, Tytus Dopierała, Marcin Plackowski wszyscy z klasy 3b oraz Milena Langner z klasy 4a. Najwyżej uplasowała się Maja Kopańska zajmując 5 miejsce, Milena Langner- 7 miejsce, Tytus Dopierała - 9 miejsce oraz Marcin Plackowski- 25 miejsce. Na uwagę zasługuje fakt, iż pomimo młodego wieku zawodnicy wykazali się ogromną walecznością oraz zastosowaniem dobrej taktyki gry, która pozwoliła im zająć wysokie lokaty.

Gratulacje:-)

 


 

Finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych i Gimnazjum

24 listopada w Poznaniu odbyły się Finały Igrzysk Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych oraz Gimnazjum. Naszą Szkołę reprezentowali:
Chłopcy SP14: Jan Krystek, Kamil Najdek, Damian Kaleta.
Dziewczęta SP14: Anita Chudy, Ewelina Wajnert, Milena Langner.
Dziewczęta G31: Aleksandra Krystek, Aleksandra Michalak, Aleksandra Wawrzyniak.
W rozgrywkach Szkół Podstawowych osiągnęliśmy duży sukces zdobywając: 1 miejsce w kategorii dziewcząt, które utrzymały zeszłoroczny tytuł Mistrza oraz 1 miejsce w kategorii chłopców, którzy nie dali szans swoim przeciwnikom i zostali Mistrzami. Reprezentacja Gimnazjum w kategorii dziewcząt wywalczyły 3 miejsce, przegrywając w półfinale z dziewczętami z G 29 3:2 i wygrywając 3:0 z G24.
Wszystkie nasze drużyny wezmą udział w Wojewódzkim Finale Igrzysk Młodzieży Szkolnej.


 


Gratuluję zawodnikom i życzę kolejnych sukcesów przy tenisowym stole.

 

 

 

Eliminacje wojewódzkie do Ogólnopolskiego Turnieju Drużynowego UKS 

     23 października w Poznaniu odbyły się eliminacje wojewódzkie do OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU UCZNIOWSKICH KLUBÓW SPORTOWYCH
o PUCHAR PZTS w sezonie 2011/2012.
    Nasz klub UKS "Czternastka" Poznań reprezentowało 9 drużyn w kategorii Żaków i Młodzików. 
Skład drużyn:
1. Mikołaj Poniży, Mikołaj Podłęcki.
2. Jan Passowicz, Tomasz Plackowski
3. Jan Krystek, Kamil Najdek
4. Tytus Dopierała, Marcin Plackowski
5. Dawid Remlain, Michał Kędra
6. Nikodem Koczorowski, Damian Kaleta
7. Michał Sztylc, Mikołaj Ewald
8. Daniel Ajtner, Michał Przymuszała
9. Milena Langner, Maja Andrzejewska.

Po zaciętych pojedynkach najwyżej uplasowały się dziewczęta pokonując rywalki zajęły 2 miejsce w turnieju. Tym samym zapewniły sobie awans do Ogólnopolskiego Turnieju co jest największym sukcesem w historii Naszego Klubu.

Na miejscu 5 uplasowali się chłopcy: Kamil Najdek i Jan Krystek, którzy przegrali walkę o awans do półfinału.
Serdecznie gratuluję i życzę dalszych sukcesów przy stole tenisowym:-)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I WOJEWÓDZKI TURNIEJ KLASYFIKACYJNY SKRZATÓW I ŻAKÓW

 

2 pażdziernika w Niechanowie odbył się I WTK Skrzatów i Żaków.  W turnieju udział wzięło ok 60 zawodników i zawodniczek. Nasz Klub reprezentowali i zajęli poszczególne miejsca w turnieju: MILENA LANGNER - 9m , TYTUS DOPIERAŁA - 6m (kategoria skrzat), FILIP ŁAŻEWSKI - 17m,MAJA KOPAŃSKA - 10m.

Serdecznie gratuluję:-)

 

 

 

 

 

 

 

W dniach od 07.08 – 17.08.2011r. w Śmiglu zawodnicy klubu UKS „Czternastka” Poznań w liczbie 31 osób wzięli udział w obozie szkoleniowym tenisa stołowego.

Celem tego  obozu sportowego było:  

 • propagowanie tenisa stołowego wśród wśród dzieci,

 • przezwyciężenie własnych słabości,  

 • podnoszenie własnej wartości za pomocą sukcesów sportowych,

 •  podnoszenie swoich umiejętności technicznych, 

 • przeciwdziałanie agresji, niesportowego zachowania, 

 • przestrzeganie zasad „fair play” wśród dzieci i młodzieży.

Program obozu przewidywał dwa treningi techniczno-taktyczne oraz jeden trening ogólnorozwojowy dziennie. Zawodnicy korzystali z miejskiego basenu odkrytego oraz       z kompleksu boisk „Orlik”, gdzie odbywały się zajęcia ogólnorozwojowe.

 Wszystkie założenia treningowe zostały zrealizowane w stopniu bardzo dobrym.

Uczestnicy obozu spędzili czas w miłej i sportowej atmosferze, brali udział                 w turniejach tenisa stołowego, piłki nożnej, uczyli się stosowania zasady „fair play”         w rywalizacji sportowej.

Obóz zakończył się w miłej atmosferze, żaden z uczestników nie odniósł kontuzji oraz nie było większych problemów wychowawczych.

 

KADRA TRENERSKA

 • JOANNA PARCHOĆ - kierownik, trenerka 

 • ADRIANNA DRGAS - trenerka tenisa stołowego

 • HUBERT SPYCHAŁA - trener tenisa stołowego

 • NATALIA TRAWIŃSKA - opiekun

 

 

 

WIOSENNY TURNIEJ W LUBONIU

 

20 marca w Luboniu odbył się Wiosenny Turniej Tenisa Stołowego. Naszą Szkołę reprezentowali : Maciej Wiśniewski, Aleksandra Krystek, Aleksandra Wawrzyniak, Ewelina Wajnert. Najlepiej wypadli Krystek Ola i Maciej Wiśniewski, którzy zdobyli złote medale mistrzostw pokonując wszystkich rywali.

 

 

FINAŁ DRUŻYNOWEJ GIMNAZJADY CHŁOPCÓW

 

15 marca 2011r w Naszej Szkole odbył się Finał Drużynowej Gimnazjady chłopców w tenisie stołowym.  W turnieju o tytuł Mistrza rywalizowały cztery drużyny wyłonione we wcześniejszych etapach: G 27, G 67, G 58 oraz G 31. Po zaciętych i emocjonujących pojedynkach zwyciężcami zostali chłopcy z Naszego Gimnazjum nr 31. Na drugim miejscu uplasowało się G 27, trzecie miejsce G 67 a czwarte G 58.

Naszą Szkołę reprezentowali:

 • Maciej Wiśniewski

 • Patryk Wojtysiak

 • Miłosz Marchlik

 

         

Finał Indywidualych Igrzysk Młodzieży Szkolnej

 

 

8 marca odbyły się Finały Indywidualnych Igrzysk Młodzieży Szkolnej, w krórych uczestniczyło 24 zawodników i 24 zawodniczki z poznańskich szkół podstawowych. Naszą Szkolę reprezentowali; Jan Krystek, Kamil Najdek, Marta Wojtysiak oraz Aurelia Pietraszkiewicz. Oczywiście w kategorii chłopców nie mieliśmy sobie równych i w finale spotkali się Jasiu i Kamil rozgrywając zacięty pojedynek o złoty medal. Kamil okazał się lepszy wygrywając z Jasiem 3:2. Natomiast dziewczęta też znalazły dla siebie miejsce na podjum zajmując miejsca: Marta 2 natomiast Aurelia wywalczyla brązowy medal.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FINAŁ DRUŻYNOWEJ GIMNAZJADY DZIEWCZĄT

 

7 marca 2011r w Naszej Szkole odbył się Finał Drużynowej Gimnazjady dziewcząt w tenisie stołowym.  W turnieju o tytuł Mistrza rywalizowały cztery drużyny wyłonione we wcześniejszych etapach: G 29, G 43, G 23 oraz G 31. Po pięknych i emocjonujących pojedynkach zwyciężczyniami zostały dziewczęta z Naszego Gimnazjum nr 31. Na drugim miejscu uplasowało się G 23, trzecie miejsce zajęły dziewczęta z G 43 a czwarte G 29.

Naszą Szkołę reprezentowały:

 

Aleksandra Wawrzyniak

Aleksandra Krystek

Aleksandra Michalak

 

 

 

 

 

 

 

FINAŁ DRUŻYNOWYCH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W KATEGORII CHŁOPCÓW

 

 

 4 marca 2011r. w Naszej Szkole odbył się finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych w kategorii chłopców. W finale udział wzięły: SP 14, SP 6, SP 54, SP 19. Mistrzami  zostali chłopcy z SP 19, którzy w zaciętym pojedynku  o złoty medal pokonali reprezentantów Naszej Szkoły 3:2.  3 miejsce zajęła szkoła SP 54 a 4 SP 6. W finale mistrzostw województwa miasto Poznań reprezentować będą SP 19 oraz Sp 14.

Reprezentacja Naszej Szkoły

 • Jan Krystek

 • Kamil Najdek

 • Damian Kaleta

 

 

 

 

 

 

 

 

FINAŁ IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W KATEGORII DZIEWCZĄT

 

3 marca 2011r. w Krzesinach odbył się finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych w kategorii dziewcząt. W finale udział wzięły:  SP 14, SP 50, SP 82, SP 56. Po zaciętych i widowiskowych pojedynkach 1 miejsce zajęła reprezentacja Naszej Szkoły, dziewczyny okazały się bezkonkurencyjne wygrywając pojedynek i nie dając żadnych szans rywalkom  z SP 50 3:0, oraz pokonując w walce o złoty medal SP 56 3:2. Nasze złotka oraz SP 56 reprezentować będą miasto Poznań w rozgrywkach wojewódzkich, które odbędą się na koniec miesiąca marca.

Nasze złote medalistki

 • Marta Wojtysiak - klasa 6a

 • Aurelia Pietraszkiewicz - klasa 5a

 • Ewelina Wajnert - klasa 5a

 

 

 

 

 

 

 

 

 

      

W dniu 1 marca w Poznaniu odbyły się  Indywidualne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym.  W zawodach prawo startu miały 2 osoby z każdego poznańskiego Gimnazjum w kategorii dziewcząt i chłopców.  Nasze Gimnzajum reprezentowali i po pięknych pojedynkach zajęli miejsca:

Dziewczęta

 • Aleksandra Krystek - 1 miejsce

 • Aleksandra Wawrzyniak - 2 miejsce

Chłopcy

 • Maciej Wiśniewski - 2 miejsce 

 • Patryk Wojtysiak, - 4 miejsce

Podczas turnieju można było zaobserwować wysoki poziom umiejętności technicznych i taktycznych zawodników. Nasi uczniowie  "spisali się na medal" pokonując wszystkie poznańskie Gimnazja w punktacji drużynowej.

SERDECZNIE GRATULUJE I ŻYCZĘ DALSZYCH SUKCESÓW PRZY STOLE TENISOWYM:-)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

         W dniu 17 lutego 2011r. odbyły się Jgrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym w kategorii chłopców. Nasi chłopcy po zaciętych pojedynkach pokonując SP 50 3:0, SP 21 3:0 oraz z SP 19 3:2 awansowali do finału Igrzysk, gdzie będą walczyć o jak najwyższe miejsce na podium oraz awans do Mistrzostw Województwa. Chłopcy prezentowali wysoki poziom sportowy.

Naszą Szkołę reprezentowali:

 • Jan Krystek

 • Kamil Najdek

 • Damian Kaleta

 • Jan Oleszyński

Gratuluję i życzę dalszych sukcesów przy stole tenisowym :-)

 

 

 

 

 

 

 

OBÓZ ZIMOWY W ŚMIGLU

 

W dniach od 05.02 – 12.02.2011r. w Śmiglu 30-tu zawodników klubu UKS „Czternastka” Poznań oraz "Lubanta" Luboń wzięli udział w obozie szkoleniowym tenisa stołowego.

 

Celem tego  obozu sportowego było:

 • propagowanie tenisa stołowego wśród dzieci i młodzieży,

 • przezwyciężenie własnych słabości,

 • podnoszenie własnej wartości za pomocą sukcesów sportowych,

 • podnoszenie swoich umiejętności technicznych

 • przeciwdziałanie agresji oraz niesportowego zachowania

 • przestrzeganie zasad „fair play” wśród dzieci i młodzieży

 • doskonalenie treningu mentalnego.

Program obozu przewidywał dwa treningi techniczno-taktyczne oraz jeden trening ogólnorozwojowy- dziennie. Zawodnicy korzystali z dużej sali, na której znajdowało się 10 profesjonalnych stołów do tenisa stołowego.  Wszystkie założenia treningowe zostały zrealizowane w stopniu bardzo dobrym.Rozegrane zostały cztery turniejej w dwóch kategoriach: zaawansowanych i początkujących grupach.

Rozegrany został sparing z zawodnikami z klubu Polonia Śmigiel.

Uczestnicy obozu spędzili czas w miłej i sportowej atmosferze, brali udział w turniejach tenisa stołowego, uczyli się stosowania zasady „fair play” w rywalizacji sportowej, poznawali oraz doskonalili techniki treningu mentalnego. Dodatkowo zawodnicy mięli zajęcia plastyczne z elementami języka angielskiego.

Obóz zakończył się w miłej atmosferze, żaden z uczestników nie odniósł kontuzji oraz nie było większych problemów wychowawczych.

W skład kadry wchodzili:

JOANNA PARCHOĆ - trener

PIOTR CISZAK - trener

HUBERT SPYCHAŁA - trener

NATALIA TRAWIŃSKA - opiekun

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 ŚWIĄTECZNE ZGRUPOWANIE W ŚMIGLU

W dniach 18 - 19 grudnia 2010r. w Śmiglu odbyło się świąteczne zgrupowanie tenisa stołowego, w którym udział wzięło 20 zawodników. Uczniowie doskonalili swoje umiejętności techniczno - taktyczne z zakresu tenisa stołowego oraz przyswajali wiedzę treningu mentalnego. Zgrupowanie przebiegło w miłej i sypatycznej atmosferze. 

Uczniowie naszej szkoły rywalizowali z młodzieżą ze Śmigla w turnieju gwiazdkowym.

             W skład kadry zgrupowania wchodziły:

Joanna Parchoć - trenerka

Natalia Trawińska - opiekun

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GIMNAZJADA

15 listopada odbył się I etap rozgrywek tenisa stołowego w kategorii dziewcząt szkół Gimnazjalnych. Nasze dziewczęta zajęły 1 miejsce nie dając szans swoim rywalkom z Gimnazjum nr 5 i 64. Oba mecze dziewczęta wygrały 3:0!!!

NASZĄ SZKOŁĘ REPREZENTOWAŁY:

 

 • Aleksandra Michalak

 • Aleksandra Krystek

 • Aleksandra Wawrzyniak

 

 

Gratulacje

 

 

 

16 listopada odbył się I etap rozgrywek tenisa stołowego w kategorii dziewcząt szkół podstawowych. Nasze dziewczęta zajęły 1 miejsce nie dając szans swoim rywalkom ze Szkoły Podstwawowej nr 29 i 21. Oba mecze dziewczęta wygrały 3:0!!!

NASZĄ SZKOŁĘ REPREZENTOWAŁY:

 

 • Marta Wojtysiak

 • Aurelia Pietraszkiewicz

 

GRATULACJE

 

 

 

 

W dniach od 14.08 – 25.08.2010r. w Śmiglu zawodnicy klubu UKS „Czternastka”  wzięli udział w obozie szkoleniowym tenisa stołowego.

 

Celem tego  obozu sportowego było:

 • propagowanie tenisa stołowego,

 • przezwyciężenie własnych słabości,

 • podnoszenie własnej wartości za pomocą sukcesów sportowych,

 • podnoszenie swoich umiejętności technicznych

 • przeciwdziałanie agresji oraz niesportowego zachowania

 • przestrzeganie zasad „fair play” wśród dzieci i młodzieży.

Program obozu przewidywał dwa treningi techniczno-taktyczne oraz jeden trening ogólnorozwojowy- dziennie. Młodzież korzystała z miejskiego basenu odkrytego oraz z kompleksu boisk „Orlik”, gdzie odbywały się zajęcia ogólnorozwojowe.  Wszystkie założenia treningowe zostały zrealizowane w stopniu bardzo dobrym.

Uczestnicy obozu spędzili czas w miłej i sportowej atmosferze, brali udział w turniejach tenisa stołowego, piłki nożnej, uczyli się stosowania zasady „fair play” w rywalizacji sportowej.

Obóz zakończył się w miłej atmosferze, żaden z uczestników nie odniósł kontuzji oraz nie było większych problemów wychowawczych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

          30 maja 2010r. w Gnieźnie odbyły się Mistrzostwa Województwa w Tenisie Stołowym w kategorii Żaków i Żaczek. Nasz klub UKS "Czternastka" reprezentowali:

Aurelia Pietraszkiewicz, Mikołaj Poniży, Damian Kaleta, Jan Krystek,

Jan Oleszyński, Daniel Kopacz, Kamiml Najdek

W turnieju udział wzięło ponad stu zawodników i zawodniczek. Najwyżej z naszej grupy młodych zawodników uplasowała się Aurelia Pietraszkiewicz, która po zaciętych pojedynkach zajęła miejsce 4, przegrywając z doświadczoną zawodniczką pojedynek o  finał.

Serdecznie gratuluję Naszym młodym zawodnikom i życzę dalszych sukcesów przy stole tenisowym:)

 

 

 

 

 

 

 

11 maja 2010r. odbył się Finał Drużynowych Mistrzostw Wielkopolski Szkół Gimnazjalnych w Krzyżu.  W turnieju udział wzięli chłopcy zNaszego gimnazjum : Maciej Wiśniewski, Patryk Wojtysiak i Miłosz Marchlik. Zawodnicy po zaciętych pojedynkach uplasowali się na wysokim 9 miejscu. Na uwagę zasługuje fakt, iż nasi chłopcy byli majmłodszą reprezentacją w turnieju.

 

 

 

 

 

 

                29 marca 2010r. odbył się Finał Drużynowych Mistrzostw Wielkopolski Szkół Podstawowych w Nietążkowie. Do turnieju awansowała nasza reprezentacja dziewcząt i chłopców.  Obie drużyny uplasowały się na wysokim 9 miejscu.

 

 

 

 

 

 

 

21 marca 2010r. odbyły się MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW w TENISIE STOŁOWYM, w którym spotkali się 16 najlepszych zawodników z Wielkopolski oraz 16 najlepszych zawodników  woj. zachodniopomorskiego, razem 32 zawodników i 32 zawodniczki. Na tym prestiżowym turnieju nie zabrakło również Naszych zawodników: Aleksandry Michalak oraz Rafała Kucza. Sam udział w tym spotkaniu naszych młodych zawodników było dużym osiągnięciem. Udowodnili również, że stać ich na wygrane mecze i nie znaleźli się tu przez przypadek. Rafał Kucza zajął wysokie 17 miejsce natomiast Aleksandra Michalak uplasowała się na miejscu 25. Zawodnicy z woj. wielkopolskiego okazali się silniejsi od zawodników z  woj. zachodniopomorskiego wygrywając w punktacji drużynowej w kategorii dziewcząt oraz chłopców.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13 marca 2010r. odbył się III Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Żaków i Żaczek  w tenisie stołowym w Pyzdrach. W turnieju udział wzięło ponad 70 zawodników. Naszą Szkołę i Klub UKS "Czternastka" reprezentowali: Aurelia Pietraszkiewicz, Weronika Michalak, Mikołaj Poniży, Jan Krystek oraz Damian Kaleta. W turnieju spotkali się najmłodsi  zawodnicy województwa wielkopolskiego.  Nasi zawodnicy reprezentowali bardzo dobry poziom gry i po zaciętych pojedynkach najwyżej uplasowała się  Aurelia Pietraszkiewicz zajmując 9 miejsce.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

07 marca 2010r. odbył się III Wojewódzki Turniej KlasyfikacyjnyMłodzików i Młodziczek w tenisie stołowym. Zawody zostały rozegrane w hali sportowej w Śmiglu. Naszą Szkołę i klub UKS " Czternastka" reprezentowali: Aleksandra Michalak, Aleksandra Krystek, Aleksandra Wawrzyniak, Marta Wojtysiak, Aurelia Pietraszkiewicz oraz Rafał Kucza. Zawody odbyły się w sportowej atmosferze a nasi zawodnicy zdowywali kolejne doświadczenie poprzez gry z bardzo dobrymi zawodnikami z innych klubów.  Najwyżej uplasowali się Rafał Kucza zdobywając miejsce 13 oraz Marta Wojtysiak na 19 miejscu.

 

 

 

 

 

 

 

 

FINAŁ DRUŻYNOWYCH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

SZKÓŁ PODSTAWOWYCH - CHŁOPCY 17.03.2010r.

 

 

W dniu 17.03.20010r. reprezentacja chłopców z SP 14 zdobyli złoty medal Drużynowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych w Tenisie Stołowym. Zawody zostały rozegrane w Naszej Szkole. Nasi chłopcy okazali się najlepszymi zawodnikami i potwierdzili to wygrywając z Salezjańską Szkołą Podstawową 3:2, natomiast w grze finałowej z SP 6 wygraliśmy 3:0!!! Kolejny raz potwierdziliśmy, że jesteśmy najlepsi. Zwycięstwo dało nam awans do finałów wojewódzkich, gdzie będziemy walczyć o jak najlepszą lokatę.

Bohaterami zawodów byłi:

 • Rafał Kucza,

 • Piotr Szwarc,

 • Wiktor Ciechanowicz.

Gratuluje i życzę dalszych sukcesów:)

 

 

 

 

 

 

 

 

FINAŁ DRUŻYNOWYCH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

SZKÓŁ PODSTAWOWYCH - DZIEWCZĘTA 16.03.2010r.

 

W dniu 16 marca w Szkole Podstwawoej nr 56 w Krzesinach odbył się Finał Drużynowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w kategorii dziewcząt w tenisie stołowym.  W turnieju udział wzięły cztery najlepsze Szkoły Podstawowe  w Poznaniu: SP 14, SP 56, SP 82, Salezjańska SP. Naszą Szkołę reprezentowały:

 • Marta Wojtysiak

 • Aleksandra Michalak

 • Aleksandra Krystek

 • Aleksandra Wawrzyniak

Dziewczęta wygrały mecz półfinałowy 3:0 z Salezjańską Szkołą Podstawową i awansowały do meczu fianłowego, gdzie spotkały się z silną drużyną SP 56, w której grają siostry Aleksandra i Agata Klabińskie. Po zaciętej i pięknej walce nasze dziewczęta poległy 1:3, tym samy zajęły II miejsce. Podsumowując dziewczęta obroniły tytuł z zeszłego roku i znowu wywalczyły miejsce  na podjum zdobywając srebrny medal!!!

GRATULACJE:)

 

 

 

 

 

 

 

WIELKOPOLSKI TRURNIEJ ASÓW TOP 8

W LUBONIU - 14.03.2010r.

 

 14 marca  w Luboniu Maciej Wiśniewski wziął udział w Wielkopolskim Turnieju Asów Top 8. Jest to jeden z ważniejszych  turniejów w sezonie, ponieważ bierze w nim udział tylko ośmiu najlepszych zawodników z województwa wielkopolskiego w każdej kategorii. Zawodnicy grają ze sobą systemem "każdy z każdym". Maciej po ciężkich pojedynkach uplasował się na wysokim 6 miejscu wygrywając dwa pojedynki z bardzo dobrymi zawodnikami.

 

 

 

 

Indywidualne Mistrzostwa Igrzysk Młodzieży Szkolnej Szkół Gimnazjalnych w tenisie stołowym 2010r.

 

24 lutego odbył się Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej Szkół Gimnazjalnych. Naszą Szkołę reprezentowali: Maciej Wiśniewski, Patryk Wojtysiak, Radosława Stelmaszyk oraz Katarzyna Wilmanowicz. Po ciężkich i walecznych pojedynkach nasi chłopcy uplasowali się na miejscach:

 • Maciej Wiśniewski - zajął wysokie 4 miejsce,

 • Partyk Wojtysiak zajął miejsce 9.

Dziewczęta wywalczyły:

 • Radosława Stelmaszyk - 5miejsce,

Katarzyna Wilmanowicz - 9 miejsce.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Indywidualne Mistrzostwa Igrzysk Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych w tenisie stołowym 2010r.

 

 

W dniu 22 lutego odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Igrzysk Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych w tenisie stołowym. W turnieju udział wzięło 30 zawodników i 26 zawodniczek z poznańskich szkoł. Tenisiści prazentowali bardzo wyskoki poziom gry w tenisa stołowego. Naszą Szkołę reprezentowali w kategorii chłopców: Rafał Kucza i Piotr Szwarc oraz w kategorii dziewcząt Marta Wojtysiak oraz Aleksandra Wawrzyniak.

 

 

Nasi uczniowie uplasowali się na wysokich miejscach:

 • Piotr Szwarc -  2m.

 • Rafał Kucza - 3m.

 • Marta Wojtysiak - 3m.

Aleksandra Wawrzyniak - 4 m.

 

 

 

 

 

 

 

 

SUKCESY SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 14

W TENISIE STOŁOWYM W ROKU SZKOLNYM 2009/2010

 • Reprezentacja dziewcząt awansowała do finału Igrzysk Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym. Dziewczęta w I etapie rozgrywek zwyciężyły z SP 11 3:0, w II etapie pokonały SP 29 również 3:0. 

 • Finał, w którym spotkają się cztery najlepsze reprezentacje dziewcząt szkół poznańskich odbędzie się 15 marca w Naszej Szkole.

 • Reprezentacja dziewcząt: Marta Wojtysiak - klasa Va, Aleksandra Wawrzyniak - klasa VIa, Aleksandra Michalak - klasa VIa oraz Aleksandra Krystek - klasa VIa.

 

 

 

 

 • Reprezentacja chłopców również awansowała do finału Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W I etapie rozgrywek pokonali SP 19 oraz SP 88  3:0, natomiast w II etapie wygrali z SP 82 3:0.

 • Finał rozgrywek chłopców odbędzie się  w połowie marca.

 • Reprezentacja chłopców: Rafał Kucza, Piotr Szwarc, Krystian Aleksandrzak - wszyscy z klasy VIa.

 

 

 

 

 

 

 

SUKCESY GIMNAZJUM NR 31 W TENISIE STOŁOWYM

W ROKU SZKOLNYM 2009/2010 

 •  Chłopcy z  Naszego Gimnazjum awansowali do finału Igrzysk Młodzieży  Szkolnej  w tenisie stołowym. W I etapie rozgrywek pokonali 3:0 Gimnazjum nr 9, w II etapie wygrali rownież 3:0 z Gimnazjum nr 57. 

 • W połowie marca zostanie rozegrany finał, w którym udział wezmą cztery najlepsze szkoły. Zawody odbędą się w Naszym Gimnazjum. 

 •  Skład reprezentacji : Maciej Wiśniewski - klasa Ia, Patryk Wojtysiak - klasa Ia oraz Miłosz Marchlik - klasa IIa.

 

 

 

 

 

 

SUKCESY GIMNAZJUM NR 31 W TENISIE STOŁOWYM     

W ROKU SZKOLNYM 2008/2009

 

 • II miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Miasta Poznania
  w Gimnazjadzie w kategorii dziewcząt

 • IX miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Wielkopolski Gimnazjów w kategorii dziewcząt

 • IV miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Miasta Poznania w Gimnazjadzie dziewcząt zajęła Marta Loska

 • V miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Miasta Poznania w Gimnazjadzie dziewcząt zajęła Radosława Stelmaszyk

 • II miejsce  w I etapie  Drużynowych Mistrzostwach Miasta Poznania w Gimnazjadzie w kategorii chłopców

 

 • Reprezentacja: Marta Loska, Radosława Stelmaszyk, Agata Szwarc

 

 

 

 

SUKCESY SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 14 

W TENISIE STOŁOWYM W ROKU SZKOLNYM 2008/2009

 

SUKCESY DZIEWCZĄT

 

 • II miejsce w Drużynowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Mistrzostw Miasta Poznania

 • V miejsce w Drużynowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Mistrzostw Wojewodztwa Wielkopolskiego

 • II miejsce w Indwidualnym Turnieju Tenisa Stołowego o Mistrza Miasta Poznania- zdobyła Patrycja Ługiewicz

 • III miejsce w Indwidualnym Turnieju Tenisa Stołowego o Mistrza Miasta Poznania- zdobyła Marta Latasiewicz

 

 

 

 • Reprezentacja: Marta Latasiewicz, Patrycja Ługiewicz, Marta Wojtysiak

 

 

 

 • SUKCESY CHŁOPCOW


 • I miejsce w Drużynowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Mistrzostw Miasta Poznania

 • V miejsce w Drużynowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Mistrzostw Wojewodztwa Wielkopolskiego

 • I miejsce w Indwidualnym Turnieju Tenisa Stołowego o Mistrza Miasta Poznania- zdobył Maciej Wiśniewski

 • IV miejsce w Indwidualnym Turnieju Tenisa Stołowego o Mistrza Miasta Poznania- zdobył Hubert Milecki

 

 

 • Reprezentacja: Adam Poniży, Maciej Wiśniewski, Patryk Wojtysiak

 

 

 

 

 •  Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny - Maciej Wiśniewski zdobył 4 miejsce

   

 

 • Indywidualny Turniej o Mistrzostwo Misata Poznania - dziewcząt, Patrycja Ługiewicz - 2 miejsce, Marta Latasiewicz - 3 miejsce

 

 

 •  Indywidualny Turniej o Mistrzostwo Miasta Poznania - Maciej Wiśniewski - 1 miejsce, Hubert Milecki - 4 miejsce

   

 

 

 

 


Do góry