Choinka SP 14

Drodzy Rodzice!
Pragniemy poinformować, że nasza szkoła bierze udział w świątecznym  konkursie na najładniej udekorowaną choinkę organizowanym przez Galerię M1. Uczniowie klas 2 - 3 szkoły podstawowej udekorowali pięknie choinkę, którą można oglądać od soboty 3 grudnia w Galerii M1. Najpiękniejsze choinki z trzech szkół zostaną nagrodzone. Do wygrania jest wiele cennych nagród dla szkoły - jest to sprzęt multimedialny i nagłaśniający.
Serdecznie zachęcamy Państwa do głosowania na naszą choinkę od 3.12 do 17.12. 2016 r.
Aby zagłosować na naszą choinkę należy wybrać się do Galerii M1, podejść do naszej choinki i pobrać ulotkę z jej numerem - znajdują się one pod informatorem z nazwą naszej szkoły. Z pobraną ulotką należy zgłosić się do punktu akcji i oddać ją hostessie. W punkcie hostess znajduje się tablet z aplikacją do głosowania przez który można również głosować. Jedna osoba może zagłosować tylko raz dziennie, musi być to osoba pełnoletnia.

NASZA CHOINKA OZNACZONA JEST NUMEREM 5.
Serdecznie zachęcam do głosowania na naszą choinkę!!
Proszę również zachęcić do głosowania Rodzinę i znajomych!!!!

więcej » Dodane przez: Magdalena Ratajczak, 2016-12-01 14:41:35

SP 14 i Castorama

W sobotę 22 października br. rodzice, nauczyciele i uczniowie wspólnie włączyli się do akcji malowania płotu wokół szkoły.

więcej » Dodane przez: Magdalena Ratajczak, 2016-10-23 16:31:56

Pokaż wpisy z poprzedniego roku szkolnego